Witryna używa plików cookie. Dalsze przeglądanie serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na naszą politykę dotyczącą plików cookie. Więcej informacji.
Euro Driveshafts pl en ru

Nowości
Zapomniałeś hasła? Przypomnij! | Rejestracja
Wyszukaj produkt

Komunikaty

Nasza oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z ofertą firmy
Euro Driveshafts.

Kategorie asortymentowe

Newsletter

Dodaj swój email do naszej bazy jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach!

Szczegóły produktu

Wybierz walutę:

toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (prawa strona)

Indeks: TO2018C
Produkt dostępny
Cena121,95/150,00 81,30 netto / 100,00 brutto PLN szt.
Dodaj do koszyka


Opis produktu

BENDIX 050339B
FAG 713621310
LEXUS 42450-06080
MOOG 512207
MOOG BR 930266
MOOG HA592450
MOOG TO-WB-12148
NATIONAL 512207
RUVILLE 3904
SKF VKBA3947
SNR R16980
SPIDAN 27824
TOYOTA 42450-48010
TOYOTA 42450-48011
TOYOTA 4245006020
TOYOTA 4245006021
TOYOTA 4245006030
TOYOTA 4245006040
TOYOTA 4245006041
TOYOTA 4245006070
TOYOTA 4245006080
TOYOTA 4245048010
TOYOTA 4245048011
TOYOTA 4245048020
OPTIMAL 982713

- WYPRZEDAZ -

Felga, ilość otworów: 5
średnica zewnętrzna [mm]: 152
ze zintegrowanym czujnikiem ABS
Rozstaw śrub mocujących [mm]: 114,3
Wymiar gwintu: M12X1,5

Zapytaj o produkt

Dotyczy produktu
Imię i nazwisko
Adres email
Treść zapytania

Koszyk (0)

Liczba produktów Liczba sztuk Suma zamówienia
0 0 0.00
Napisz do nas

Promocje (131)

toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (lewa strona)
toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (lewa strona)
Cena: 121,95/150,00 81,30 netto / 100,00 brutto PLN
Indeks: TO2041C
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej
toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (prawa strona)
toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (prawa strona)
Cena: 121,95/150,00 81,30 netto / 100,00 brutto PLN
Indeks: TO2018C
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej

Najczęściej kupowane (27)

kołek rozporowy 12x90mm l=90mm
kołek rozporowy 12x90mm l=90mm
Cena: 4,99 netto / 6,14 brutto PLN
Indeks: PIN12-90
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej
seger 52mm x 2.1mm 1 sztuka
seger 52mm x 2.1mm 1 sztuka
Cena: 1,49 netto / 1,83 brutto PLN
Indeks: SEG52210
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do koszyka więcej
EURO DRIVESHAFTS Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Kolejowa 317
05-092 Łomianki

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00
tel.:
+48 22 751 13 24
+48 22 751 86 79
+48 606 970 969 - Dariusz - Rolnictwo
+48 505 451 221 - Kamil
+48 602 731 747 - Radosław - rolnictwo
+48 512 341 011 - Jarosław
+48 509 758 459 - Radosław
fax: +48 22 751 30 82
X