Witryna używa plików cookie. Dalsze przeglądanie serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na naszą politykę dotyczącą plików cookie. Więcej informacji.
Euro Driveshafts pl en ru

Nowości
Zapomniałeś hasła? Przypomnij! | Rejestracja
Wyszukaj produkt

Komunikaty

Nasza oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z ofertą firmy
Euro Driveshafts.

Kategorie asortymentowe

Newsletter

Dodaj swój email do naszej bazy jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach!

Szczegóły produktu

Wybierz walutę:

toyota piasta koła - tył camry (v3/v4)/solara/avalon/highlander/lexus es - 2wd - (prawa strona)

Indeks: TO2018C
Produkt dostępny
Cena121,95 netto / 150,00 brutto PLN szt.
Dodaj do koszyka


Opis produktu

BENDIX 050339B
FAG 713621310
LEXUS 42450-06080
MOOG 512207
MOOG BR 930266
MOOG HA592450
MOOG TO-WB-12148
NATIONAL 512207
RUVILLE 3904
SKF VKBA3947
SNR R16980
SPIDAN 27824
TOYOTA 42450-48010
TOYOTA 42450-48011
TOYOTA 4245006020
TOYOTA 4245006021
TOYOTA 4245006030
TOYOTA 4245006040
TOYOTA 4245006041
TOYOTA 4245006070
TOYOTA 4245006080
TOYOTA 4245048010
TOYOTA 4245048011
TOYOTA 4245048020
OPTIMAL 982713

- WYPRZEDAZ -

Felga, ilość otworów: 5
średnica zewnętrzna [mm]: 152
ze zintegrowanym czujnikiem ABS
Rozstaw śrub mocujących [mm]: 114,3
Wymiar gwintu: M12X1,5

Zapytaj o produkt

Dotyczy produktu
Imię i nazwisko
Adres email
Treść zapytania

Koszyk (0)

Liczba produktów Liczba sztuk Suma zamówienia
0 0 0.00
Napisz do nas

Promocje (317)

quad przegub zew - polaris sportsman, worker, xpedition, magnum
quad przegub zew - polaris sportsman, worker, xpedition, magnum
Cena: 126,02/155,00 55,00 netto / 67,65 brutto PLN
Indeks: QD-106
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej

Najczęściej kupowane (46)

widłak wewnętrzny 35 x 98 rura trójkąt 45mm, h-103mm, pod ślizg 53mm
widłak wewnętrzny 35 x 98 rura trójkąt 45mm, h-103mm, pod ślizg 53mm
Cena: 78,90/97,05 51,06 netto / 62,80 brutto PLN
Indeks: YT3598-454
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do koszyka więcej
seger 30mm x 1.86mm 1 sztuka
seger 30mm x 1.86mm 1 sztuka
Cena: 0,98 netto / 1,21 brutto PLN
Indeks: SEG30186
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej
UPG Poland Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Kolejowa 317
05-092 Łomianki

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00
tel.:
+48 22 751 13 24
+48 22 751 86 79
+48 505 451 221 - Kamil
+48 512 341 011 - Jarosław
+48 509 758 459 - Radosław
+48 606 970 969 - Dariusz - rolnictwo
+48 602 731 747 - Radosław - rolnictwo
+48 600 064 889 - Jerzy - rozmawia po hiszpańsku
+48 602 797 354 - Nadiia - rozmawia po ukraińsku, rosyjsku, angielsku
+48 886 254 629 - Bartłomiej - zwroty, reklamacje
+48 886 252 303 - Tobiasz - kierownik magazynu
X