Witryna używa plików cookie. Dalsze przeglądanie serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na naszą politykę dotyczącą plików cookie. Więcej informacji.
Euro Driveshafts pl en ru

Nowości
Zapomniałeś hasła? Przypomnij! | Rejestracja
Wyszukaj produkt

Komunikaty

Nasza oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z ofertą firmy
Euro Driveshafts.

Kategorie asortymentowe

Newsletter

Dodaj swój email do naszej bazy jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach!

Szczegóły produktu

Wybierz walutę:

ford łożysko piasty koła - przód focus iii/c-max ii/kuga ii/connect 2013-->

Indeks: FD1027L
Produkt dostępny
Cena65,04/80,00 48,78 netto / 60,00 brutto PLN szt.
Dodaj do koszyka


Opis produktu

FAG 713678950
FAG 713678970
OPTIMAL 301501
RUVILLE 5283
RUVILLE 5285
SKF VKBA6636
SKF VKBA6780
SNR R15273
FORD 1501642SK
FORD 1668557SK
FORD 1501642
FORD 1668557
FORD 1796001
FORD 1836381
FORD 2215574
FORD 55099719
FORD 55099719 SK
FORD 8V41-1215-BA
FORD 8V41-1215-BB
FORD 8V41-1K018-AA
FORD 8V41-1K018-BA
FORD 8V411215BA
FORD 8V411215BB
FORD 8V411K018AA
FORD CV6Z1215A
MOOG FD-WB-11203
MOOG FW122

średnica wewnętrzna [mm]: 45
średnica zewnętrzna [mm]: 82
Szerokość [mm]: 42

- WYPRZEDAZ -

Zapytaj o produkt

Dotyczy produktu
Imię i nazwisko
Adres email
Treść zapytania

Koszyk (0)

Liczba produktów Liczba sztuk Suma zamówienia
0 0 0.00
Napisz do nas

Promocje (131)

ford piasta koła - przód ranger/mazda b3000/b4000 1998-2000 - 4wd
ford piasta koła - przód ranger/mazda b3000/b4000 1998-2000 - 4wd
Cena: 219,51/270,00 138,21 netto / 170,00 brutto PLN
Indeks: FD1023C
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej
ford łożysko piasty koła - przód fiesta vi/vii/b-max/ka+/ecosport/tourneo/mazda 2
ford łożysko piasty koła - przód fiesta vi/vii/b-max/ka+/ecosport/tourneo/mazda 2
Cena: 65,04/80,00 24,39 netto / 30,00 brutto PLN
Indeks: FD1025L
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej

Najczęściej kupowane (27)

kołek rozporowy 12x90mm l=90mm
kołek rozporowy 12x90mm l=90mm
Cena: 4,99 netto / 6,14 brutto PLN
Indeks: PIN12-90
Produkt dostępny
Dodaj do koszyka więcej
seger 52mm x 2.1mm 1 sztuka
seger 52mm x 2.1mm 1 sztuka
Cena: 1,49 netto / 1,83 brutto PLN
Indeks: SEG52210
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do koszyka więcej
EURO DRIVESHAFTS Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
ul. Kolejowa 317
05-092 Łomianki

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00
tel.:
+48 22 751 13 24
+48 22 751 86 79
+48 606 970 969 - Dariusz - Rolnictwo
+48 505 451 221 - Kamil
+48 602 731 747 - Radosław - rolnictwo
+48 512 341 011 - Jarosław
+48 509 758 459 - Radosław
fax: +48 22 751 30 82
X